Պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Գերմանիայի նախագահ Ֆրանկ-Վալտեր Շտայնմայերն ապրիլի 1-ին այցելել է Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին:Ըստ Մայր Աթոռի տեղեկատվական համակարգի՝ նկատի առնելով, որ Գերմանիայի նախագահը մեկնելու է նաև Ադրբեջան՝ Վեհափառ Ավելին...
Սա հասարակական-քաղաքական, մշակութային, ժամանացային ուղղվածության հարթակ է, որտեղ հնարավոր է ծանոթանալ ինչպես տեղական, այնպես էլ միջազգային լրահոսի հետ, բացահայտել մշակութային դեմքեր, դեպքեր, անցյալի ու պատմական ոչ այնքան հայտնի փաստեր, զգալ հասարակության զարկերակը և մշտապես գտնվել իրադարձությունների կիզակետում։
Lorem Ipsum-ը տպագրության և տպագրական արդյունաբերության համար նախատեսված մոդելային տեքստ է: Սկսած 1500-ականներից` Lorem Ipsum-ը հանդիսացել է տպագրական արդյունաբերության ստանդարտ մոդելային տեքստ, ինչը մի անհայտ տպագրիչի կողմից տարբեր տառատեսակների օրինակների գիրք ստեղծելու ջանքերի արդյունք է:Lorem Ipsum-ը տպագրության և տպագրական արդյունաբերության համար նախա տեսված մոդելային տեքստ է: Սկսած 1500-ականներից` Lorem Ipsum-ը հանդիսացել է տպագրական արդյունաբերության ստանդարտ մոդելային տեքստ, ինչը մի անհայտ տպագրիչի կողմից տարբեր տառատեսակների օրինակների գիրք ստեղծելու:Lorem Ipsum-ը տպագրության և տպագրական արդյունաբերության համար նախատեսված մոդելային տեքստ է: Սկսած 1500-ականներից` Lorem Ipsum-ը հանդիսացել է տպագրական արդյունաբերության ստանդարտ մոդելային տեքստ, ինչը մի անհայտ տպագրիչի կողմից տարբեր տառատեսակների :Lorem Ipsum-ը տպագրության և տպագրական արդյունաբերության համար նախա տեսված մոդելային տեքստ է: Սկսած 1500-ականներից: